Бійці роти «Святослав» поліції Кіровоградщини отримають гостинці
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45074_1.jpg)
Польові продуктові набори загальною кількістю у 750 кілограмів для них сьогодні передала Ірина Коновалова – голова благодійної організації «Кіровоградський обласний благодійний фонд соціальних гарантій учасників та ветеранів АТО», за підтримки директора ТДВ «СТОА» полковника у відставці Григорія Козяра.
За словами заступника очільника поліції області Руслана Горяченка, важливий вантаж найближчим часом буде відправлено до місця призначення і працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» зможуть отримати «пайкові», які з такою турботою передали для них із дому.
Свою позицію коментує і очільниця благодійного фонду Ірина Коновалова. Жінка пояснює, що не могла вчинити інакше.
- Не можу сказати, що волонтерство для мене той напрямок діяльності, яким займаюся недавно. Роблю це з перших днів АТО, продовжую тепер. Більш того, з деяких пір вважаю це справою свого життя і присвячую світлій пам’яті мого чоловіка – Сергія Миколайовича Коновалова, підполковника Збройних Сил, заступника командира 42-го полку, який пройшов Іловайський котел, побував і зміг вирватися з полону, був поранений і після цього продовжив службу у 23 батальйоні ЗСУ. Через пережиті випробування і хворобу він пішов в інший світ, та зараз продовжують самовіддано обороняти вітчизну його побратими. Я живу і працюю в пам’ять про нього, заради єдиної мети – підтримати наший бійців, які мають повернутися додому живими та неушкодженими, і обов’язково Переможцями! – запевняє Ірина Миколаївна.
За надану допомогу керівнику благодійного фонду подякував особисто командир РПСПОП «Святослав» Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Віталій Вовк. Він передав вітання і вдячність Ірині Коноваловій від особового складу підрозділу.
Нагадаємо, наприкінці липня бійці рoти патрульнoї служби пoліції oсoбливoгo призначення «Святослав» в рамках ротації вирушили до зони проведення Операції Об’єднаних сил.
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)