Більшість в облраді має відзвітувати за рік роботи,- Сергій Ларін
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33145_1.jpg)
Провладна більшість у Кіровоградській обласній раді має відзвітувати за рік своєї роботи на найближчому сесійному засіданні. Про це народний депутат Сергій Ларін заявив перебуваючи у Кіровограді учора, 28 вересня , повідомляє КП
У жовтні минає рік із моменту обрання нової обласної ради і провладна більшість у ній має нарешті відзвітувати за час своєї роботи. Хоча, про що вони звітуватимуть, якщо антикризової обласної програми немає, як і немає дієвих програм зі створення робочих місць у регіоні і соціального захисту людей, – зауважив екс-очільник Кіровоградщини.
Найближча сесія облради запланована на 11 листопада.
Нагадаємо, свого часу Ларін ініціював в області стратегічну програму розвитку «Центральний регіон-2015».
Вибори до обласної ради відбулися торік 25 жовтня.
За результатами голосування, обласну раду сформували «Батьківщина», БПП, «Опозиційний блок», Радикальна партія, «УКРОП», «Самопоміч», «Наш Край» і «Свобода».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)