Аварійне дерево більше не загрожує мешканцям багатоповерхівки у Олександрівці (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11189_1.jpg)
Усім добре відомо, наскільки небезпечним може бути аварійне дерево, яке будь-якої хвилини може впасти на голову перехожим.
25 липня рятувальники Олександрівки ліквідували одну з таких загроз: на подвір’ї житлової п’ятиповерхівки по вулиці Леніна крислата верба загрожувала падінням на дитячий майданчик. І хоча дерева також шкода – довгий час воно захищало мешканців багатоповерхівки від спеки, - проте життя дорожче. Тож бійці чергового караулу пожежно-рятувальної частини №29, озброївшись бензопилкою, спиляли аварійну вербу і прибрали з території майданчика.
Прес-служба ТУ МНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)