Артем Щедрий продовжив контракт із кіровоградським клубом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26179_1.jpg)
Футбольний клуб «Зірка» продовжив контракт із півзахисником Артемом Щедрим ще на один рік. Сторони підписали відповідні документи, тож і в наступному сезоні атакуючий півзахисник буде радувати своєю грою кіровоградських вболівальників.
Нагадаємо, за «Зірку» в офіційній грі Артем Альбертович дебютував 23 серпня 2014 року в матчі Кубку України «Зірка» (Кіровоград) – «Динамо» (Київ) (1:3). Всього за «Зірку» станом на 20 травня 2015 року він провів 24 гри, забив 3 м'ячі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)