Андрій Райкович розповів про ситуацію на Кіровоградщині
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57520_1.jpg)
День починаємо інформацією про ракетні обстріли. Ворог гатить по всій Україні. Дісталось і Кіровоградщині. Ракета поцілила в інфраструктурний об’єкт за межами Кропивницького. Обійшлося без жертв.
А із доброго - маємо чергові високі спортивні досягнення на Дефлімпійських іграх.
Кропивничани гордо тримають прапор України. Владислав Гриценко виборов золото в естафеті. А Ірина Терещенко до кількох бронзових нагород додала срібло. Пишаємося нашими земляками! Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі!
Разом ми сильні! Україна переможе!,- про це у телеграм каналі написав голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)