Андрій Назаренко анонсував проведення міжнародного пів марафону в Кропивницькому
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54052_1.jpg)
За ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Назаренка у Кропивницькому відбудеться міжнародний пів марафон 11 квітня. Про це він сказав в інтерв’ю «ПульS».
«Ми вже маємо домовленість із Федерацією легкої атлетики про організацію забігу. Це буде сертифікований пів марафон міжнародного рівня. Я дуже хочу, аби ця подія стала щорічною традицією», – зазначив Андрій Назаренко.
Він додав, до організації долучиться Андрій Оністрат – відомий, як банкір, що біжить, і в якого є досвід у проведенні таких марафонів.
Як уточнили в управлінні молоді та спорту ОДА, дистанцій планують п’ять: 21 км, 10 км, 7 км, 3 км та 1 км. Участь у забігу зможуть узяти охочі різного віку.
Базовий призовий фонд передбачає нагороди наймолодшому учаснику, найстаршому, а також за перші три місця на кожній дистанції.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)