Анатолій Коротков - "Почесний громадянин міста Кіровограда"
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6497_1.jpg)
Кіровоградська міська рада за видатні заслуги перед територіальною громадою, значний особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва, активну громадську діяльність та з нагоди 257-ої річниці від дня заснування міста Кіровограда присвоїла звання „Почесний громадянин міста Кіровограда” Короткову Анатолію Єгоровичу
директору Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв), художньому керівнику народного хореографічного ансамблю "Пролісок".
Вручення атрибутів звання „Почесний громадянин міста Кіровограда” відбудеться в урочистій обстановці під час святкування Дня міста.
джерело сайт Міської ради
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)