На Кіровоградщині у житловому секторі загасили дві пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59095_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області загасили дві пожежі у житловому секторі.
Так, 22 січня о 08:53 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку на вул. Незалежності с. Косівка Приютівської територіальної громади Олександрійського району. На час прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло 4 м2 перекриття житлового будинку. Завдяки оперативним діям олександрійського підрозділу займання вдалося загасити о 10:50 та врятувати житловий будинок.
О 08:58 стало відомо про пожежу на вул. Горького в с. Олексіївка Катеринівської територіальної громади Кропивницького району. У приватному житловому будинку виникла пожежа домашніх речей та меблів площею 8 м2. Пожежу ліквідовано о 09:42 силами особового складу 1-го державного пожежно-рятувального загону.
Загиблих та травмованих під час пожеж немає.
Причини пожеж встановлюються.
Пресслужба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)