На Кіровоградщині відбувся спільний рейд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56306_1.jpg)
Поки зберігається ризик виникнення пожеж у екосистемах, рятувальники області продовжують проводити масово-роз’яснювальну роботу, аби не допустити загорянь у лісових масивах Кіровоградщини.
Разом із правоохоронцями і лісівниками працівники підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС в області патрулюють лісові масиви у вихідні дні, коли спостерігається збільшення пожежної небезпеки для екосистеми.
31 жовтня працівники голованівської пожежно-рятувальної частини спільно з представниками поліції та управління лісового господарства провели рейд у лісовому масиві. Під час обходу території учасники рейду перевірили, чи немає порушників правил пожежної безпеки та провели роз’яснювальну роботу серед населення стосовно недопущення пожеж у лісах. Під час рейду наголосили і на тому, що лісова пожежа може виникнути не лише від розведеного багаття, але й кинутого непогашеним недопалка чи сірника. На завершення розмови всім було вручено застережні листівки.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)