На Кіровоградщині проводять спільні рейди
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57349_1.jpg)
Мобільні групи, до складу яких входять поліцейські або представники територіальної оборони, рятувальники, представники місцевої влади, лісівники, екологи, патрулють території екосистем та проводять роз’яснювальну роботу у житловому секторі.
Так, жителям Новопразької, Великоандрусівської та Петрівської територіальних громад Олександрійського району наголосили, що пожежі в житлі, і в екосистемах виникають, як правило, у результаті безвідповідального господарювання або через порушення правил пожежної безпеки у побуті, та закликали бути максимально уважними і обережними. Крім того, людям нагадали про значні штрафи та кримінальну відповідальність за випалювання трави, а також правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та деякі положення цивільного захисту.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)