На Кіровоградщині вогнеборці загасили пожежу житлового будинку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56557_1.jpg)
7 грудня о 23:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку на вул. Вишневій с. Миролюбівка Новомиргородської МТГ Новоукраїнського району.
Після прибуття на місце виклику було встановлено, що горить 8 м2 домашніх речей у будинку. Травмованих та загиблих немає.
О 00:40 вогнеборці локалізували та о 00:57 – ліквідували пожежу. На гасіння пожежі залучались 5 чоловік особового складу, 1 одиниця техніки 25-ї ДПРЧ м. Новомиргород та місцева пожежна команда с. Коробчине.
Причину пожежі встановлюють фахівці.
Пресслужба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)