На Кіровоградщині загасили дві пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59873_1.jpg)
За добу, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили дві пожежі різного характеру.
Так, 1 травня кропивницькі рятувальники залучались на гасіння пожежі 300 м2 сухої трави на відкритій території поблизу с. Миколаїівка Соколівської СТГ Кропивницького району.
Вже 2 травня о 04:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Олександра Горського м. Олександрія. Після прибуття на місце виклику було встановлено, що горить 100 м2 покрівлі та 70 м2 домашніх речей в приватному житловому будинку. О 07:56 пожежу було ліквідовано силами олександрійських вогнеборців.
В обох випадках загиблих та травмованих немає.
Причини пожеж встановлюють фахівці.
Пресслужба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)