Наталія Бучинська про реалії та зміни в шоу-бізнесі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58080_1.jpg)
Народна артистка України Наталія Бучинська поділилася відвертостями.
Як розповідає журналістка проекту “Зірки, попліткуємо” Ксенія Куприненко: “Ми зустрілися в дуже цікавому місці, де знімався кліп "Чекаю Вдома". Звичайно, ми поговорили про того, кого вона чекає зараз. Подробиці її життя мене вразили. Наталія дійсно сильна жінка. Її чоловік вмовляв поїхати з України на час повномасштабної війни, але Наталія а її донька твердо вирішили підтримувати захисників на місці”.
Також Наталія розповіла, як вона і її рідні зустріли війну, чому вдячна Борису Джонсону і, яке її бачення з приводу мовного питання.
Авжеж, розмовляли і про творчість. До речі, не одна радіостанція не хотіла брати пісню "Дівчина-весна", яку знають напам'ять, напевно, всі: "Мені казали українська неформат, може за гроші б і взяли, але ж я не дам- поділилась співачка.- І, ось, нарешті, українська пісня популярна у всьому світі і формат назавжди!".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)