У Кропивницькому запрошення на вибори встромляють у двері (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48211_1.jpg)
Сьогодні, 18 квітня, багато мешканців мікрорайону «Шкільний» побачили запрошення на вибори, які стирчали у дверях, повідомляє FOTOINFORM.NET
Саме цікаве, як каже мешканка мікрорайону «Шкільний», що той, хто розносив запрошення навіть не подзвонив у двері, хоча жінка була весь день вдома і тільки, коли чоловік прийшов з роботи, то побачив багато папірців у кожних дверях сусідів.
Раніше запрошення приносили та давали в руки, також кожного запрошували прийти на вибори. А тепер, хтось пробіг, втиснув у двері і все - робота зроблена. А якщо, діти порвуть або викинуть??? То хто відповідати буде?
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)