У Кропивницькому відбувся проект «Жінка Нової Ери 2019» (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47895_1.jpg)
У Кропивницькому пройшов щорічний благодійно-соціальний проект «Жінка Нової Ери 2019», організатором якого, є модельна агенція «Рімо», повідомляє FOTOINFORM.NET
Захід направлений на підтримку працюючих жінок які є берегинями сімейного вогнища, це можливість заявити про себе і свій вид діяльності, долучитись до благодійності та продемонструвати свою соціальну позицію
В цьому році в проекті прийняли участь 25 жінок, за ітогами проекту надруковано календар, всі кошти від продажу якого підуть на допомогу дітям з ОФМ , всі матеріали будуть надруковані у ЗМІ після продажу календаря! Жінки отримали у залі обласної філармонії дипломи, кубки і квіти від організаторів заходу, нагородження вели Ірина Глобенко та Віталій Останній. Кожна з учасниць отримали оплески від глядачів та друзів присутніх на заході! Також нагороду « Жінка Нової Ери 2019-Україна» отримала заслужена артистка України, оперна діва Олена Гончарук, яка приїхала до Кропивницького підтримати учасниць та подарувала всім учасницям і глядачам свій виступ! Захід вже став одним з найочікуваніших проектів які проводить Олександр Працков.
« Кожного року ми вдосконалюємо наші проекти, «Жінка Нової Ери» - це одна з нагород яка вже стала відомою не тільки у нашому місті, але і в Україні, наша зіркова гостя відвідала проект у свій власний день народження, одже премія підтверджує свій статус і є бажаною серед жінок», - говорить Олександр Працков.
читайте також: Конкурс «Королева Кропивницького 2019» у фотографіях
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)