У Кропивницькому почала квітнути сакура (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51345_1.jpg)
Сьогодні, 18 квітня, у місті Кропивницький почала розпускати свої квіти японська вишня, повідомляє FOTOINFORM.NET
Біля лікарні «Святого Луки» знаходиться алея сакур, яка зараз вже почала розпускати свої рожеві та дуже гарні квіти. З дня на день, коли розцвітуть всі квіточки на гілках цих японських дерев, цей куточок стане дуже квітучим та гарним. Ця алея ще дуже молода, а коли ці дерева стануть більш могутніми, то будуть приваблювати не тільки містян, а й, можливо, гостей нашого міста. До деяких міст приїжджають туристи саме заради сакур, які дуже гарно квітнуть.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)