Кропивницький: проводи юнаків до лав ЗСУ у фотографіях
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48276_1.jpg)
Сьогодні у Кропивницькому рідні та близькі юнаків, які будуть служити строкову службу в ЗСУ, зібралися на плацу Кіровоградського обласного військового комісаріату, повідомляє FOTOINFORM.NET
Юнаки вишикувалися на плацу та слухали настанови від представників обласної влади, військових та духовенства.
Рідні та близькі майбутніх захистиників Вітчизни з хвилюванням дивилися на своїх хлопців. Від батьків з промовою виступила Олена Савранова, яка проводжала до лав ЗСУ своїх синів-близнюків та вручила їм великий, гарний, запашний каравай.
ФОТОИНФОРМ пропонує переглянути фоторепортаж Ігоря Філіпенка із цих проводів до лав ЗСУ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)