За добу восьмеро жителів Кіровоградщини померли внаслідок COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53396_1.jpg)
Станом на 1 грудня на Кіровоградщині на коронавірус захворіли 96 жителів області. Зaфіксувaли 8 летaльних випaдків унаслідок COVID-19. Про це повідомив голова ОДА Андрій Назаренко.
«Найбільше життів хвороба забрала в обласному центрі - чотири. По одному летальному випадку - у Добровеличківському, Новоукраїнському, Знам’янському та Новоархангельському районах. Мої співчуття рідним. Тримаймося і не забуваємо, що коронавірус не обирає»,– наголосив Андрій Назаренко.
Головна санітарна лікарка області Надія Оперчук уточнила, що померли 79-річний чоловік із Добровеличківського району, чоловік 64-х років із Новоукраїнського району, 66-річна жінка зі Знам'янського району, 70-річний чоловік із Новоархангельського району, а також 50-річний, 52-річний, 59-річний чоловіки та 61-річна жінка з міста Кропивницького.
За інформацією Надії Оперчук, за минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 713 ПЛР-досліджень і 70 ПЛР-досліджень в обласній лікарні.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
сорок шість у м. Кропивницькому;
десять у м. Олександрія;
п'ятнадцять у м. Знам'янка;
один у м. Світловодськ;
один у Благовіщенському районі;
десять у Бобринецькому районі;
чотири у Гайворонському районі;
один у Голованівському районі;
три у Кропивницькому районі;
чотири у Знам'янському районі;
один в Онуфріївському районі.
Одужали від коронавірусної інфекції: 12 жителів Кропивницького, 2 - в Олександрії та стільки ж в Маловисківському районі, 3 жителів з Долинського району, а також по 1 з Кропивницького та Олександрійського районів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)