На Кіровоградщині протягом минулої доби зробили 2383 щеплення від коронавірусу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56818_1.jpg)
На Кіровоградщині протягом минулої доби, 10 січня, зробили 2383 щеплення від COVID-19.
За інформацією директора департаменту охорони здоров’я ОДА Олега Рибальченка, у центрах масової вакцинації виконали 761 щеплення. Імунізацію провели для 7 працівників освіти та 495 пенсіонерів.
Загалом працювали 11 центрів масової вакцинації, 124 пункти щеплення та 13 мобільних бригад. Імунізацію населення проводили вакцинами Comirnaty, CoronaVac, Moderna, AstraZeneca.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)