У Кропивницькому відбувся відкритий чемпіонат області з панкратіону
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56399_1.jpg)
13 листопада у спортивному залі обласної спілки ФСТ «Динамо» відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з панкратіону, переможці якого захищатимуть честь Кіровоградщини на чемпіонаті України у грудні цього року.
Участь у цьому змаганні взяли дорослі спортсмени (чоловіки і жінки), а також юніори та діти 2003-2011 р.н.
Змагання відбулись під егідою обласного управління молоді та спорту ОДА і Кіровоградської обласної федерації панкратіону. Більше 100 спортсменів боролись за медалі, у тому числі – з Полтавської та Черкаської областей.
Відповідно до чинних карантинних обмежень, захід проводився без глядачів із дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог.
Рятувальники кіровоградського гарнізону щороку беруть участь у змаганнях з панкратіону серед силових структур області в рамках Динаміади та демонструють високий рівень. Наша збірна команда стабільно посідає призові місця у цьому виді єдиноборств. А в індивідуальних заліках рятувальники нерідко здобувають абсолютну перемогу.
На відбірковому чемпіонаті виступили троє представників ГУ ДСНС в області: Ковальов Іван (має 1-й дорослий розряд з панкратіону, чемпіон Кіровоградської області, переможець відкритого чемпіонату Черкаської області), Тіньков Артем (1-й дорослий розряд з бойового самбо, чемпіон Вінницької області), Толкач Станіслав (кандидат у майстри спорту з тхеквондо, має чорний пояс 1 дан, неодноразовий переможець і призер Чемпіонату України)).
В індивідуальних заліках "срібло" у своїй ваговій категорії здобув Тіньков Артем. Ковальов Іван та Толкач Станіслав здобули особисті «бронзи».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)