У Кіровограді відбулись змагання з настільного хокею
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13518_1.jpg)
В рамках спартакіади «Юність» в Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. А.П.Гайдара проведені змагання з настільного хокею серед вихованців дитячо-юнацьких клубів.
Всього в змаганнях взяли участь 13 команд. Переможцями стали: 1 місце - ДЮК «Зоряний», 2 місце - ДЮК «Гермес», 3 місце - ДЮК «Чайка». Команди-переможці та гравці нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)