У Кіровограді розпочалися всеукраїнські змагання зі спортивної гімнастики
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30472_1.jpg)
15 березня в СДЮСШОР «Надія» розпочався чемпіонат України та всеукраїнські змагання зі спортивної гімнастики. У змаганнях беруть участь команди із 13 регіонів України, загалом більше 120 спортсменів, у т. ч. 17 кіровоградських атлетів.
Під час урочистого відкриття турніру учасників змагань привітали: заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Сергій Дусь, начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Сергій Колодяжний, голова відділення НОК України в Кіровоградській області Олександр Кузьмін. За вагомий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху керівник обласного відділення НОК вручив Подяки Національного олімпійського комітету України колективу комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» та Заслуженому тренеру України зі спортивної гімнастики Світлані Куценко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)