У Кіровограді пройшов відкритий кубок області з тхеквондо
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30434_1.jpg)
У Кіровограді в КДЮСШ № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради пройшов відкритий кубок області з тхеквондо (ВТФ).
У змаганнях взяли участь 8 команд, 72 спортсмени, у т.ч. 14 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради». Вихованці спортивної школи Микола Цертій, Єлизавета Шевченко, Ілля Соломаха, Євгенія Пономаренко, Кирило Федоров, Вадим Нігретов завоювали золоті нагороди, а їх одноклубники вибороли дві срібні та три бронзові медалі.
В командному заліку перше місце завоювала збірна КДЮСШ № 2, срібними призерами стали представники міста Миколаєва, третє місце посіла команда навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)