Суперник кіровоградської "Зірки" - ФК "Кримтеплиця"
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12089_1.jpg)
Сьогодні, 10 жовтня кіровоградська «Зірка» в 14-му турі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги зустрічатиметься з ФК «Кримтеплиця».
Ще вчора вранці на стадіоні «Зірка» наші хлопці провели тренування, а о 20.00 вже прибули до селища Молодіжного, де і відбуватиметься поєдинок. Селище Молодіжне та Аграрне, фактично зливаються в один населений пункт в передмісті Сімферополя.
Наразі в Криму тепла і сонячна погода, тож ні що не завадить сьогоднішньому протистоянню. На затишному стадіоні «КТ-Арена» матч між місцевою «Кримтеплицею» та ФК «Зірка» розпочнеться о 18.00.
Прес-служба ФК "Зірка"
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)