Сергій Таран - помічник головного тренера
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26599_1.jpg)
Відбулося поповнення в тренерському штабі кіровоградської "Зірки". Тепер до нього входить і Сергій Таран, який останні сезони тренував команди Академії ФК "Зірка".
Нагадаємо, що за плечима Сергія Миколайовича не тільки два випуски Академії команд 1997 та 1998 р.н., а й виступи за кіровоградську "Зірку" як футболіста.
У складі кіровоградців Таран дебютував в 1990 році й провів майже 150 ігор у футболці "Зірки". Разом з командою він здобував чемпіонство в першій лізі в сезоні 1994/95 років. Окрім того Сергій Миколайович має чималий досвід тренерської діяльності, адже не один рік працює з командою Національного авіаційного університету (колишня Державна льотна академія України), а минулого сезону працював з новоствореною "Зіркою-3".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)