Перемогу святкувала команда навчально-виховного комплексу Кіровоградський колегіум
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13871_1.jpg)
З 04 по 12 лютого проходили змагання з баскетболу серед юнаків у залік IV міської спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
У змаганнях брали участь 19 команд ( 190 спортсменів). Перше місце завоювала команда навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання». На другому місці представники навчально-виховного комплексу «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт». Третє місце посіла команда спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)