День здоров'я у Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9088_1.jpg)
15 березня у комунальному закладі "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 15 – дитячий юнацький центр "Явір" Кіровоградським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради проведено спортивно-масові заходи за програмою "День здоров'я" з 6 видів спорту, в яких взяли участь 120 учнів 5-8-х класів.
Директор Кіровоградського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" М.Аношкін нагородив переможців і призерів змагань дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)