В порту Чорноморськ вивантажено другу партію тепловозів General Electric
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45615_1.jpg)
Судно «BBC ELBE» із другою партією локомотивів «General Electric» прибуло до ДП МТП Чорноморськ в понеділок ввечері, а вже вранці наступного дня почалось вивантаження 14 візків та 2 тепловозів. Останні п`ять вивантажили сьогодні.
Як і минулого разу зустрічали тепловози ТЕЗЗА представники Крюківського вагонобудівельного заводу та програми GE Transportation в Україні.
Після завершення розмитнення та підготовки до відправки, локомотиви вирушать до Крюківського заводу (КВБЗ). Саме там з ними проведуть сертифікаційні налаштування та фарбування. Наступні тепловози орієнтовно очікуємо за 2 тижні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)