Онлайн-продаж ОВДП відкриє ринок інвестування для фіз. осіб - ПриватБанк
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45539_1.jpg)
Онлайн-продаж облігацій внутрішньої держпозики фіз. особам, який запускає ПриватБанк за підтримки Мінфіну та НБУ, фактично відкриває для українців новий ринок інвестування в цінні папери.
Про це заявила під час виступу на Ukrainian Financial Forum в Одесі заступник голови правління ПриватБанку Галина Пахачук.
За її словами, саме банки сьогодні можуть запропонувати абсолютно нові технологічні рішення, що будуть розвивати внутрішній ринок позики для населення, який сьогодні в Україні фактично відсутній.
«Банк має стати для своїх вкладників насамперед фінансовим консультантом з питань інвестування в державні цінні папери та корпоративні облігації, – зазначила Галина Пахачук. – ПриватБанк прагне змінити та змінює профіль своїх пасивів, тому наша мета – розширити лінійку продуктів і стати провідником для клієнтів у світ інвестицій».
Новий сервіс онлайн-інвестування в ОВДП, за словами Галини Пахачук, дозволить дати інвесторам можливість без зайвої бюрократії відкривати інвестиційні рахунки та купувати держпапери, отримувати виписки в держпаперах і легко керувати своїм портфелем. І головне – забезпечити відкритість інформації про котирування паперів і простий вхід і вихід з інвестицій «однією кнопкою».
У вересні ПриватБанк анонсував продаж населенню ОВДП через Приват24. Для запуску нового сервісу ПриватБанк спільно з НКЦПФР розробляє низку змін до нормативних актів, що спростять купівлю ОВДП для фіз. осіб, зокрема зміни до положення № 735 в частині спрощення процедури відкриття рахунку в цінних паперах і положення № 1708 в частині розподілу обов’язків між підрозділами банку під час проведення операцій з цінними паперами.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)