На Кіровоградщині розпочали підготовку до нового опалювального сезону
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55114_1.jpg)
У Світловодську розпочалась підготовка до нового опалювального сезону.
З деталями підготовчого процесу під час виїзного засідання штабу ознайомився заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук.
«Розроблений план заходів з підготовки підприємств до нового опалювального сезону буде виконаний у встановлений законодавством термін – до 15 вересня поточного року», - зазначив Сергій Поліщук.
Він додав, що водопровідно-каналізаційного господарство ОКВП "Дніпро-Кіровоград" вже проводять роботи по заміні аварійних ділянок водопровідних та каналізаційних мереж та санації запірної арматури. А на підприємстві "Світловодськпобут" виконують роботи на двох насосних станціях, які здійснюють забір води для роботи котелень №2 та №3.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)