Жителям Кіровоградщини пропонують зробити золоті запаси

Грудень 27, 2018 | Новини | Переглядів: 1189 | Коментарі: 0

Жителі Кіровоградщини отримали можливість інвестувати кошти в банківські метали, придбавши золоті злитки різних номіналів у Центрі обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Кіровоградської філії ПриватБанку за адресою: вулиця Соборна, 1А.

Ні для кого не секрет, що практично всі країни світу мають запас у золоті, в т.ч. і Україна.

Це красномовно свідчить про надійність і цінність зберігання заощаджень у банківському золоті. Золото - незамінний актив для диверсифікації заощаджень (розподілу капіталу з метою зменшення ризику і втрат). Бездоганна репутація «жовтого металу» забезпечує йому особливе місце серед інших активів.

«Ми пропонуємо мірні злитки банківських металів визнаних афінажних* заводів світу, які відповідають міжнародним стандартам, - розповідає Олена Гаврилюк, керівник напрямку обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Кіровоградської філії ПриватБанку. - Тепер і у жителів Кіровоградщини з'явилася можливість не тільки зберегти свої кошти від знецінення, а й отримати дохід за умов довгострокового інвестування. Крім того, не варто забувати, що золото в будь-який момент може виконувати функцію грошей завдяки своїм трьом унікальним властивостям: хімічної інертності, яка гарантує нескінченний термін зберігання, концентрації високої вартості в малому фізичному обсязі, подільності без втрати вартості».

Доступні до продажу злитки наступних номіналів: 1 г; 2 г; 2,5 г; 5 г; 10 г; 20 г; 1 унція (31,1 г); 50 г і 100 г. Актуальний курс купівлі-продажу банківських металів можна дізнатися на сайті банку, по телефону 3700 або безпосередньо в самому Центрі.

Згідно обмежень НБУ одна фізична особа має право купити банківські метали на суму, що не рівну і не перевищує 150 тис. гривень в один день. Також варто відзначити, що фізична особа має право вивозити за межі України банківські метали вагою, що перевищує 500 г, за умови їх декларування і наявності підтверджуючого документа про покупку в уповноважених банках або НБУ. До 500 г - досить тільки декларування.

* Банківські метали – це золото (999,9 проби), срібло (999 проби), платина, метали платинової групи (999,5 проби), доведені (афіновані) до найвищих проб згідно світових стандартів в зливках та порошках, які мають сертифікат якості.

*Афінаж (фр. affinage, від affiner — «очищати») – металургійний процес отримання високочистих благородних металів шляхом відділення від них забруднюючих домішок. ПриватБанк працює лише з визнаними афінажними компаніями світу. Зливки, виготовлені цими компаніями, можна продати в будь-якому банку світу, який займається скупкою банківських металів.


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool