«Збирачі пісенних скарбів» у Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9292_1.jpg)
26 березня в Кіровоградському міському музеї музичної культури ім. К.Шимановського відбулося відкриття виставки «Збирачі пісенних скарбів» (фольклористична діяльність учнів та послідовників М. Лисенка на Єлисаветградщині).
Виставка присвячена 170-й річниці від дня народження та 100-річчю від дня смерті М.Лисенка. На відкритті виступили музикознавець Олександр Полячок, фольклорист Олександр Терещенко, викладачі та студенти Кіровоградського музичного училища, бард з Санкт-Петербургу Віталій Вєрушкін. В заході взяли участь в.о. начальника відділу культури і туризму Н.Чорна, голова Кіровоградського відділення Спілки письменників України В.Бондар, почесний громадянин Кіровограда Ю.Любович, краєзнавці, музиканти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)