За минулу добу рятувальники Кіровоградської області відбуксирували 3 автомобіля
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41626_1.jpg)
За минулу добу 11 лютого фахівці Служби порятунку Кіровоградської області тричі виїжджали для надання допомоги водіям автомобілів, які потрапили на ускладнені ділянки дороги.
Так, у м. Благовіщенське рятувальники 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини буксирували легковий автомобіль з ускладненої ділянки дороги на безпечну.
Подібні випадки стались також у Маловисківському районі біля с. Вишневе, де рятувальниками 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини надано допомогу по буксируванню автомобіля, та у Добровеличківському районі – особовий склад 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Помічна доставив автомобіль на безпечну ділянку шляху.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)