З початку року до місцевого бюджету Кіровоградщини надійшло 324 млн. грн. земельного податку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29143_1.jpg)
Із зазначеної суми надходжень по платі за землю – 252 млн. грн. надійшло від платників податків юридичних осіб. Надходження цього ж податку від фізичних осіб склали 72 млн. грн.
Слід зазначити, що спостерігається позитивна тенденція сплати до бюджету земельного податку, а саме надходження плати за землю у поточному році перевищили минулорічні показники на 73 мільйони гривень.
Звертаємо увагу власників землі та землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків із бюджетом. Адже кошти у вигляді земельного податку надходять до бюджетів місцевих громад та використовуються ними на розвиток або вирішення соціально-економічних питань.
Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)