Вітання від головного рятівника Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5394_1.jpg)
Шановні журналісти!
Від імені колективу УМНС України в області та від мене особисто щиро вітаю вас з професійним святом!
Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюючись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об’єктивну картину нашого буття.
У цей день засвідчуємо вам свою повагу, захоплюємося вашим талантом та мужністю, принциповістю та об’єктивністю, за якими стоїть найцінніше - правдиве слово.
Бажаємо вам невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, а гонорари – високими. Нехай ваша робота завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками, а удача і творче натхнення надихають на цікаві теми та сміливі проекти!
З повагою,
начальник УМНС у Кіровоградській області
генерал-майор служби цивільного захисту
Віктор Федорчак
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)