Виставка однієї картини «Обличчя Чорнобиля» (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7709_1.jpg)
14 грудня 2011 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відкрито виставку однієї картини «Обличчя Чорнобиля» до Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Мета виставки – ще раз нагадати про жахливі події 25-річної давнини, коли людство відчуло на собі потужний удар «мирного атому» з усіма його наслідками та ще раз вшанувати тих людей, котрі ціною власного здоров’я, а інколи – життя, врятували усіх нас від неминучої загибелі.
Картина «Обличчя Чорнобиля» (2008) виконана у техніці монотипія і є складовою серії «Українські трагедії». В ній художник зумів правдиво відобразити увесь трагізм ситуації, що склалася внаслідок Чорнобильської катастрофи. У невеликому за розміром творі є все – люди у спецодязі, що першими вступили в бій з «мирним атомом», сліди руйнації, транспорт, що був залучений до ліквідації наслідків аварії та вивезення людей із забрудненої зони. Асоціацію з війною доповнює і загальний темний фон картини.
Автор цього унікального твору - Чорний Володимир Анатолійович.
Він народився 27 березня 1976 року в м. Кіровограді.
У 1994 році закінчив СПТУ №8 за спеціальністю художник-оформлювач.
Потім отримав фахову освіту в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, майстерня станкової графіки професора Чебикіна А.В.
З 2006 року починається його активна виставкова діяльність, яка у хронологічному порядку має наступний вигляд:
2006 рік - участь у виставці «Крапка з комою» (в рамках всеукраїнського проекту «ArtТериторія») в Чернівецькому обласному художньому музеї; участь у виставці «Місто без назви» (в рамках всеукраїнського проекту «ArtТериторія») в Івано-Франківському обласному художньому музеї; участь у живописному пленері «Дубенський замок», м. Дубно.
2007 рік - участь у виставці «Обличча речей» (в рамках всеукраїнського проекту «ArtТериторія»), що проходила в Чернігівському обласному художньому музеї; участь в мистецькій акції - пленері «Кіровоградщина - очима художників» у Новомиргородському районі і виставці в Кіровоградському обласному художньому музеї.
2008 рік - участь у всеукраїнській художній виставці НСХУ «Мальовнича Україна», м. Дніпропетровськ; участь у міжнародній виставці екслібрису «Трипілля» у виставковому залі НАОМА, м. Київ; участь у виставці-конкурсі НСХУ ім. Г.Якутовича, м. Київ; персональна виставка графічних творів «MISCELANEA - СУМІШ» у Кіровоградському обласному художньому музеї, м. Кіровоград.
Зараз художник живе і працює в місті Києві.
Олег Юрченко, старший науковий співробітник Кіровоградського обласного художнього музею
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)