Відзнаки «За заслуги» отримали кращі з кращих кропивничан
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32985_1.jpg)
Під час відзначення 262-ої річниці від дня заснування Кропивницького на урочистостях перед міською радою кращим з кращих мешканців обласного центру були вручені високі нагороди.
За особливі заслуги перед містом, територіальною громадою, значний особистий внесок у розвиток соціально-економічної сфери міста, активну громадську позицію та з нагоди Дня міста міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Сергій Бойко вручили відзнаки виконавчого комітету міської ради “За заслуги” І та ІІ ступенів.
Відзнаки І ступеня отримали:
Вітряченко Леонід Борисович, фізична особа-підприємець;
Саміляк Тамара Сергіївна, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Імекс-ЛТД»;
Спінул Олена Миколаївна , керівник народного ансамблю бального танцю «Конвалія».
Відзнаки ІІ ступеня отримали:
Бойко Олег Миколайович, тренер-викладач з бейсболу комунального закладу „Обласна школа вищої спортивної майстерності” ;
Гуденко Роман Володимирович, молодший сержант військової частини польова пошта В 2336;
Дубівка Георгій Георгійович , тренер-викладач з шахів комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Кіровоградської міської ради”;
Мунтян Андрій Михайлович, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Кіровоградський інструментальний завод «ЛЕЗО»;
Семенюк Олег Анатолійович, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор філологічних наук, професор;
Станкевич Наталія Василівна, директор комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання – «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1 – дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)