В Олександрії запрацювала безконтактна оплата за проїзд у транспорті
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58354_1.jpg)
Олександрія першою в Кіровоградській області реалізовує безконтактну оплату за проїзд у громадському транспорті
- Відсьогодні в усіх комунальних автобусах запрацювала безконтактна оплата за проїзд, - повідомив у своєму телеграм-каналі Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко.
Так, на автобусах за маршрутами №2/1 та №11, які обслуговує КП «Олександрійський транспорт», встановили термінали для безконтактної оплати за проїзд. Раніше таку функцію підключили на маршрутах №5/1 та 5/2.
Відтепер пасажири всіх комунальних автобусів можуть легко і зручно сплачувати за квиток банківською карткою, смартфоном, смарт-годинником чи іншим гаджетом.
Кондуктори автобусів мають зчитувальні пристрої, за допомогою яких перевіряють оплату за проїзд.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)