В Кіровограді вручили обласну премію ім.Осмьоркіна
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12829_1.jpg)
08 грудня в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулися урочистості з нагоди вручення обласної премії у сфері образотворчого мистецтва імені О.О.Осмьоркіна
В заході взяли участь голова обласної ради М. Ковальчук, начальник відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради А.Назарець. Під час заходу відбувся концерт викладачів Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Г.Г. Нейгауза.
Лауреатами стали в номінаціЇ «Національна традиція» Ніколенко Степан Федорович, в номінації «Новітні спрямування» - Журавель (Надєждіна) Оксана Михайлівна, в номінації «Мистецтвознавство та історія мистецтв» - Бабенко Леонід Вікторович.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)