У Знам янському районі знешкоджено застарілі боєприпаси
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5336_1.jpg)
У селі Петрове пенсіонерка натрапила на снаряд, висаджуючи помідори у себе на городі. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області.
У селі Мошорине на небезпечні знахідки натрапив тракторист під час польових робіт. В обох випадках про вибухонебезпечні предмети було повідомлено до служби «101». Сапери УМНС, які прибули на місце події, попередньо за допомогою міношукача обстежили прилеглу територію. На городі у пенсіонерки нових знахідок не виявили, а от у полі відкопали цілий склад артилерійських снарядів: 54 - калібру 76 мм та 8 – 45 мм. Усі боєприпаси вивезено на полігон та знешкоджено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)