У міськраді відбулась нарада перевізників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7694_1.jpg)
13 грудня начальник управління розвитку транспорту та зв’язку О.Гонтарь провела нараду з керівниками підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів міським транспортом загального користування в м. Кіровограді.
Розглянуто питання:
про дотримання перевізниками належного санітарного стану на кінцевих зупинках маршрутів;
про проведення моніторингу Кіровоградською обласною молодіжною громадською організацією «Південна ліга» в рамках проекту «Нова ціна - нова якість»;
про надання територіальному управлінню Головавтотрансінспекції в Кіровоградській області інформації щодо автотранспортних пригод за участю автобусів, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)