У Маловисківському районі ліквідували пожежу в житловому будинку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35474_1.jpg)
По прибуттю на місце пожежі пожежно-рятувального підрозділу було встановлено, що в одній із кімнат приватного житлового будинку горять речі домашнього вжитку на площі 2 м2. Під час пожежі травмовано жінку 1956 р.н., яку з опіками доставлено до Маловисківської центральної районної лікарні.
Силами вогнеборців о 20:30 пожежу локалізовано та о 20:48 – ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 6 чоловік особового складу, 1 одиниця техніки 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Мала Виска та добровільна пожежна дружина СТОВ «Маяк».
Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)