У Кропивнцькому молоді поліцейські склали Присягу на вірність Українському народу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40700_1.jpg)
В урочистій обстановці, у присутності своїх колег, ветеранів і пенсіонерів органів внутрішніх справ та Національної поліції України, вперше прийняті на службу 24 поліцейських дали клятву віддано і сумлінно служити інтересам людей, берегти їх спокій та безпеку.
Захід відбувся під час святкового концерту на честь правоохоронців, які після довгих років служби вийшли у відставку. Рядових поліції запросили на сцену. Там, у присутності сивочолих ветеранів, вони з гордістю виголосили найважливіші у своєму житті слова, від яких нині розпочнуть службову діяльність.
Із хвилюванням про подію, яка вже відбулася, розповідає помічник чергового сектору реагування патрульної поліції Світловодського відділу поліції ГУНП в області Ірина Гордова. До вступу на службу вона встигла закінчити Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка, здобула педагогічну освіту, серйозно займалася спортом і от тепер, зізнається, її справжня мрія справдилась. Зараз вона з гордістю демонструє новеньку поліцейську форму і запевняє, що з усією відповідальністю буде чесно служити людям.
- Мій шлях у поліцію був непростим. Кілька складних етапів тестування, співбесіди, близько 4 місяців навчання дуже загартували такі якості як терпіння, зробили мене більш витривалою і наполегливою. Я готова приступити до роботи і готова працювати так, аби стати гордістю для своїх батьків, знайомих, друзів. І найважливіше – я хочу своєю роботою приносити користь людям. Коли складала Присягу, справді дуже хвилювалася і це один із найважливіших і найяскравіших моментів у моєму житті, – говорить дівчина.
Після урочистого заходу молоді поліцейські вирушили до місць дислокації підрозділів, де тепер нестимуть службу на посадах інспекторів груп реагування патрульної поліції. Вони чергуватимуть у складі нарядів із вже більш досвідченими колегами, аби на території обслуговування був спокій і порядок.
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)