У Кропивницькому відкриють ювілейну виставку дитячих малюнків (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50355_1.jpg)
Сьогодні, 10 грудня, у місті Кропивницький в міські раді відбулася прес-конференція, яка була присвячена ювілейній виставці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина — квітуча Україна», повідомляє FOTOINFORM.NET
Начальниця управління освіти міської ради міста Кропивницького Лариса Костенко та власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов розповіли присутнім, як у цьому році буде проходити ця дитяча виставка.
Зазвичай, підсумки чергового конкурсу оголошувалися на святковому відкритті виставки робіт учасників в галереї «Єлисаветград» в кінці грудня з запрошенням місцевих лауреатів конкурсу. Але в цей раз відкриття виставки робіт учасників конкурсу одночасно відбудеться в 41-му місці — дошкільних навчальних закладах міста Кропивницький. До якої виявили бажання приєднатися 15 шкіл обласного центру.
Кожен міський дитячий садок отримає 40 робіт для оформлення у своєму приміщенні виставки дитячих малюнків.
ФОТО - ВІДЕО Ігоря Філіпенка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)