У Кропивницькому відбувся патріотичний калейдоскоп
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35149_1.jpg)
Гинуть славні сини і доньки Кіровоградщини у неоголошеній війні на Україні. Ціною власного життя воїни АТО відвойовують мир і спокій для нашої держави.
У бібліотеці №18 (101-й мікрорайон) відбувся патріотичний калейдоскоп з метою ознайомити користувачів з історіями, які мають місце у житті нашої країни сьогодні. Бібліотекарі розповіли про подвиги героїв, роботу волонтерів та підтримку наших воїнів українським народом.
Час переосмислити і засвоїти гіркі уроки нашої історії, нашого трагічного сьогодення. Вічна слава полеглим героям! Пам’ятаємо і єднаємося!
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)