У Кропивницькому відбувся майстер-клас з виготовлення найпростіших квіточок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32224_1.jpg)
Літо, канікули, багато вільного часу… Бібліотеки міста готові запропонувати цікаве і змістовне дозвілля для дітей і дорослих.
Так у бібліотеці №18 (101-й мікрорайон) 23 липня відбувся майстер-клас з виготовлення найпростіших квіточок з тканини у техніці Йо-йо. Спочатку учасники переглянути добірку картинок з красивими і оригінальними ідеями, а потім вчились створювати «йо-йошки» своїм руками.
Бібліотекарі показали, як зробити і яким чином застосовувати квіточки для декорування одягу, штор, покривал, скатертин, подушок, топі аріїв та ін.
Технологія виготовлення дуже проста: вирізається з тканини коло, прокладаються стежки по краю кола, акуратно стягується нитка і отримуємо об'ємний «млинець». Звичайно, шити, наприклад, великі пледи робота не з легких та декор невеликих предметів квіточками йо-йо швидко можна зробити, в результаті отримаємо незвичайної краси дивовижні речі!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)