У Кропивницькому відбувся майстер-клас «Кінусайга»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33037_1.jpg)
Бібліотекарі міської бібліотеки №18 провели до Дня міста на вулиці Дворцовій майстер-клас «Кінусайга – мистецтво виготовляти картини з тканини».
Від бажаючих не було «відбою», усім хотілось спробувати дивовижне японське мистецтво і відчути себе майстром.
У кожного учасника картина виходила оригінальна, ні один виріб не повторився. Родини забирали свої роботи додому і, маючи вже досвід та уміння, виявляли бажання створювати свої задумки.
Наш майстер-клас користувався великою популярністю, люди дякували бібліотекарям за натхнення і цікаву інформацію. На свято завітав і мер міста Андрій Райкович, який вітав усіх, приймав участь у вікторинах і іграх, які ми підготували для мешканців міста та подякував бібліотекарям за гарну організацію заходів.
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)