У Кропивницькому відбулося свято Олімпійського дня (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48715_1.jpg)
Сьогодні, 7 червня 2019 року, в місті Кропивницький відбулося свято Олімпійського дня, інформує FOTOINFORM.NET
На стадіоні «Зірка» пройшла ранкова руханка після якої відбувся масовий легкоатлетичний забіг. Учасники оздоровчого забігу фінішували на площі Героїв Майдану де відбулося привітання учасників Олімпійського дня
ФОТОИНФОРМ пропонує переглянути фоторепортаж Ігоря Філіпенка.
Довідка:
Олімпійський день проводиться в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)