У Кропивницькому відбулося чергове засідання клубу за інтересами
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58326_1.jpg)
В обласному центрі засідання в клубі «Наталка», при Центральній міській бібліотеці для дітей, проходило гучно. Адже дівчата не спілкувалися в тісному дружньому колі три літні місяці.
Говорили про актуальне – як дівчинці-підлітку освоїтися у новому класі так, як з початку воєнних дій багато сімей переїхали в більш безпечні місця проживання.
Практичні поради щодо налагодження дружнього спілкування в новому колективі подавалися для групового обговорення у вигляді шпаргалок. А ще були книги.
Наша зустріч - особлива. До присутніх на заході дівчат приєдналися у чаті ті, що зараз за межами міста і, навіть, країни.
Ми не тільки говорили, а ще й грали. Ігри-дружилки «Снігова куля» та «П’ять речей» створити атмосферу довіри, невимушеності. Допомогли дізнатися ще більше один про одного, тим паче у колективі новенька.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)