У Кропивницькому відбулось відкриття виставки Анатолія та Галини Кравченків (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49807_1.jpg)
3 жовтня 2019 року у місті Кропивницький в музеї О.О.Осмьоркіна відбулось відкриття виставки «Акварельна Україна: Одеса – Кропивницький» одеського аквареліста Анатолія Кравченка та його дружини Галини Кравченко.
Ця виставка була відкрита в рамках мистецького проекту «В майстерні художника» до Дня художника.
Мистецька родина Кравченків – це Заслужені художники України, лауреати міжнародного конкурсу «Платиновий Дюк». Зазвичай подружжя проводить свої виставки разом: Галина показує натюрморти, а Анатолій демонструє пейзажі. Одеські художники Анатолій та Галина Кравченки вже понад 40 років беруть участь у різних виставках.
ФОТОИНФОРМ пропонує переглянути фоторепортаж Ігоря Філіпенка з відкриття виставки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)